Proč je důležité mít čas na letadla

Minulý týden jsme objevili úžasné místo na sledování letadel. Pro ty, kteří neví, stejně jako jsme nevěděli my – je v Kněževsi a dostanete se tam pohodlně z dálnice na Slaný. Mají tam vyvýšenou plošinu s návody jak poznat letadla. Od teď je to pro nás povinná zastávka při každé cestě přes Prahu.

Pouze souhrou událostí jsme toto místo mohli najít. Naše občasné místo u dálnice na Karlovy Vary bylo díky stavbě uzavřeno a děti naléhaly. Bylo krásně, my neměli žádný termín, svačiny bylo dost a především jsme nejeli pozdě, nebo na poslední chvíli. Díky takové konstelaci jsme se rozhodli, že zkusíme najít jiné místo na sledování letadel. Jeli jsme pomalu vesnicemi okolo letiště, užívali si teplý vítr otevřenými okny a neznámou krajinu.

Vyhlídková plošina - letadla

Je mi jasné, že kdybychom nebyli v takové pohodě, místo jsme nenašli. Kdybychom měli termín, nejspíše bychom se ani nevydali nic hledat. Kolik asi míst a zážitků nepoznáme díky tomu, že pospícháme?

Přistání letadla

Pospícháme a plníme kalendář termíny, abychom toho spoustu stihli. Protože už nezbývá místo na neplánované věci, unikne nám mnoho skvělých zážitků, které…nestihneme.

Pojďte do toho s námi. Dejme šanci životu, aby nás dovedl k nečekaným a skvělým zážitkům. Co třeba víkend, nebo alespoň den bez termínů? Bez detailního plánu a příprav…jen se rozhodnout, vypnout telefon a nechat se unášet. Pokud přeci jen potřebujete plán, naplánujte si vědomě strávený čas sami se sebou, s dětmi, nebo přáteli…dejte si šanci mít čas na letadla.

Máte nečekaný zážitek díky tomu, že jste prostě měli čas? Napište nám o Vašich letadlech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *